Czy potrzebujesz maski do włosów?

Zastanawiasz się, po co Ci maski do włosów, skoro używasz profesjonalnej odżywki? Owszem, są to preparaty o podobnym działaniu, ale te zawarte w maskach są zdecydowanie bardziej skoncentrowane. Top maski do włosów zawierają nie tylko oleje czy wyciągi z roślin, ale także komórki macierzyste, które poradzą sobie z nawet największymi problemami. Jest to kosmetyk bardzo skuteczny, dlatego nie musisz sięgać po niego po każdym myciu włosów. Jeżeli fryzura nie jest bardzo zniszczona, wystarczy aplikacja raz w tygodniu.

Drugą cechą odróżniającą maski od odżywek jest ilość, jaką stosuje się jednorazowo. Maskę nakłada się na całą długość włosów i skórę głowy. O ile więc odżywki sprzedawane są w niewielkich opakowaniach, o tyle maska do włosów 1000 ml to całkiem rozsądna ilość, aby nie trzeba było często jej kupować. Duże opakowanie wystarczy na dłuższy czas, jest to więc wydatek dość ekonomiczny.

Znajdź maskę w sam raz do Twoich włosów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz maski renomowanych marek, takich jak Kallos, Biolage, Matrix, Wella i wiele innych. W zależności od stanu, czy rodzaju włosów dobierzesz bez trudu najlepsze maski do włosów i sprawisz, że Twoja fryzura na nowo będzie zachwycać swoim blaskiem. Nawet jeśli nie borykasz się z jakimś szczególnym problemem wiążącym się z włosami, warto, abyś zainwestowała w maski do włosów z dobrym składem. W ten sposób zapewnisz swojej fryzurze optymalną pielęgnację, odżywienie i regenerację.

Włosy są przez cały rok narażone na uszkodzenia - zimą przez noszenie czapek i mróz, latem natomiast przez nadmierną ekspozycję na słońce. Dlatego dobre maski do włosów powinny stać się elementem regularnej pielęgnacji. To preparaty o dobroczynnym działaniu nie tylko na włosy, ale także na skórę głowy. Z ich pomocą odżywisz cebulki włosowe, odbudujesz strukturę włosów, dodasz im blasku i energii. Zawarte w maskach do włosów składniki zapobiegają plątaniu się włosów i chronią je przed wysuszeniem.