Funkcjonalne fartuchy fryzjerskie

Prezentowane w tej ofercie fartuchy fryzjerskie to specjalistyczne produkty, które powstały z myślą o bardzo wymagających osobach. Polecamy je wszystkim stylistom, którzy skupiają się nie tylko na efekcie stylizacji włosów, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie swoim i swoich klientów, a także zachowaniu odpowiednich standardów higieny. W tym celu polecamy fartuchy jednorazowe foliowe do strzyżenia, które skutecznie chronią przed przypadkowymi zabrudzeniami i są wodoodporne. Takie fartuchy fryzjerskie utrzymują ubrania czyste i suche, oraz zapewniają najwyższy poziom higieny, ponieważ po wykonaniu stylizacji fartuch trafia bezpośrednio do kosza.

W naszej ofercie znajdziesz także fartuchy fryzjerskie wielokrotnego użytku, które można swobodnie prać, a ich niekwestionowaną zaletą jest szybkość schnięcia. Są to modele wykonane z wysokiej klasy, miękkiego i przyjemnego w użytkowaniu poliestru, który jest łatwy w czyszczeniu i bardzo wygodny - nie krępuje ruchów, co jest niezwykle istotne w pracy stylisty włosów. Do tego funkcjonalne wiązania na tasiemki oraz wygodne, duże kieszenie, w których bez problemu pomieścisz nożyczki fryzjerskie, grzebień, czy inne akcesoria, są ich dodatkowym atutem.

Różnorodność modeli, wzorów i kolorów

W ofercie sklepu BEA BELEZA znajdziesz fartuchy dla fryzjerów, które są nie tylko funkcjonalne i doskonale chronią przed zabrudzeniami, ale również stanowią bardzo atrakcyjny strój, który poniekąd jest wizytówką każdego salonu fryzjerskiego. Oferujemy modele, które są bardzo ciekawe stylistycznie i występują w wielu różnych wzorach i kolorach. Taka różnorodność pozwala na dopasowanie fartucha fryzjerskiego nie tylko do wystroju salonu, ale również do indywidualnego stylu i charakteru. Fartuch jednorazowy foliowy, a może wielokrotnego użytku o modnym i wygodnym kroju? Sam zdecyduj, który z nich przypadnie Ci do gustu.