Preparaty do dezynfekcji w salonach fryzjerskich - sprawdź naszą ofertę!

W ofercie naszego sklepu BEA BELEZA nie mogło zabraknąć wysokiej jakości środków do dezynfekcji, które pozwalają zachować odpowiednią czystość i higienę w każdym salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Oferujemy preparaty do dezynfekcji powierzchni, sterylizacji narzędzi oraz do odkażania rąk. Każdy z nich powstał na bazie wysokoprocentowego alkoholu, który skutecznie zwalcza wszystkie bakterie, wirusy i grzyby.

Oferowane przez nas produkty do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk dostępne są w wygodnej formie płynu, żelu i sprayu. Płyny do dezynfekcji powierzchni i preparaty do sterylizacji narzędzi dostępne są w dużych butelkach o pojemności 5 litrów. Oferowane przez nas produkty do dezynfekcji na bazie alkoholu są bardzo wydajne, dlatego będą dbały o higienę i bezpieczeństwo w Twoim salonie przez bardzo długi czas. Produkty marki MEDISEPT przeznaczone są do korzystania w obszarach medycznych, przedszkolach, szkołach i salonach urody. Gwarantują wysoką skuteczność i długotrwały efekt.

Higiena w salonie fryzjerskim i kosmetycznym - dlaczego to takie ważne?

Dobrze wyposażony, ale przede wszystkim czysty i zadbany lokal jest niewątpliwą wizytówką każdego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego. Każda osoba chcąca skorzystać z usług takiego miejsca chce, aby było w nim czysto i schludnie. Dbanie więc o takie aspekty jest niezwykle ważne w kreowaniu własnej marki. Jednak nie to jest najważniejsze. Ważne, aby salon z usług, którego każdego dnia korzysta co najmniej kilka osób, był w pełni bezpieczny zarówno dla samych pracowników, jak i klientów.

W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki dezynfekujące na bazie alkoholu, które doskonale czyszczą zabrudzone powierzchnie, narzędzia i dłonie, a przy tym zabijają wszystkie bakterie, grzyby i wirusy. Do dezynfekcji powierzchni posłużą Ci preparaty w płynie, które świetnie czyszczą każdego rodzaju powierzchnie, natomiast do każdorazowej dezynfekcji narzędzi świetnie sprawdzą się środki do sterylizacji narzędzi kosmetycznych. Obowiązkowym wyposażeniem każdego salonu fryzjerskiego jest także płyn do dezynfekcji rąk, który należy używać po każdorazowym kontakcie z klientem. Takie działanie pozwoli wyeliminować ryzyko zakażeń w Twoim salonie.