Rękawiczki fryzjerskie dostępne w ofercie sklepu BEA BELEZA - szeroki wybór modeli i rozmiarów

W ofercie sklepu BEA BELEZA nie mogło zabraknąć praktycznych i bardzo wygodnych w użytkowaniu, jednorazowych rękawiczek fryzjerskich. W naszym asortymencie jest ich kilka rodzajów. Oferujemy rękawiczki winylowe pudrowane oraz bezpudrowe, a także rękawiczki nitrylowe. Każde z nich zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i mogą być stosowane podczas wykonywania różnych czynności.

Prezentowane przez nas rękawiczki zarówno winylowe, jak i nitrylowe mają uniwersalny kształt, który pasuje zarówno na prawą, jak i lewą dłoń oraz doskonale dopasowuje się do jej kształtu. Oferowane modele występują w trzech różnych rozmiarach S, M, L oraz kilku ciekawych kolorach, dzięki czemu każdy dopasuje je nie tylko do rozmiaru swojej dłoni, ale także do stylistyki wnętrza czy swojego gustu. Nasze rękawiczki fryzjerskie są niejałowe, diagnostyczne, dlatego doskonale sprawdzą się w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, ale również w domu podczas przygotowywania żywności. Jednorazowe rękawiczki fryzjerskie dostępne są w kompaktowych opakowaniach po 100 sztuk.

Rękawiczki fryzjerskie nitrylowe i winylowe najwyższej jakości

Rękawiczki nitrylowe jednorazowe, dostępne w ofercie sklepu BEA BELEZA to produkt godny polecenia nawet najbardziej wymagającym osobom. Zostały one bowiem wykonane ze 100% Nitrylu pozbawionego lateksu i środków pudrujących. Dlatego są idealne dla osób z uczuleniem na lateks lub ze skórą skłonną do podrażnień. Ponadto, są bardzo trwałe, doskonale przylegają do dłoni, a ich uniwersalny kształt pasuje zarówno na prawą, jak i lewą rękę. Rękawiczki nitrylowe z oferty BEA BELEZA występują w uniwersalnym, czarnym kolorze, który pasuje do wszystkiego.

Jednorazowe rękawiczki winylowe, pudrowane i bezpudrowe w przeciwieństwie do rękawiczek nitrylowych nie przylegają tak ciasno do dłoni. Pozwala to zapobiegać zmęczeniu i odparzeniu skóry dłoni nawet przy długotrwałym noszeniu. W rękawiczkach pudrowanych ręka się nie poci, a co najważniejsze, nie mają one charakterystycznego zapachu, takiego jak rękawiczki lateksowe. Są bardzo wygodne i trwałe w użytkowaniu.