WELLA SP

Wella to jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do włosów. W naszym sklepie BEA BELEZA znajduje się szeroki wybór produktów tej firmy, a wśród nich nowoczesne propozycje z serii Wella SP. Linia System Professional słynie z wysokiej jakości kosmetyków przeznaczonych zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów. Skład i działanie produktów opiera się na wykorzystaniu innowacyjnych technologii, dlatego charakteryzują się one dużą skutecznością i efektywnością.

Wella SP – seria kosmetyków dla wymagających

Kosmetyki Wella SP zostały stworzone z myślą o wymagających osobach, które marzą o pięknych i zdrowych włosach. Propozycje przeznaczone do pielęgnacji pomogą odbudować i odpowiednio nawilżyć pasma od nasady aż po same końce, a produkty stylizujące umożliwią stworzenie perfekcyjnej fryzury, która wydobędzie naturalne piękno włosów. W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne szampony Wella SP, które dogłębnie oczyszczą włosy, jednocześnie nie przesuszając ich. Kompleksowe kuracje uzupełnią wszelkie braki w strukturze pasm, a także zapewnią im widoczne wygładzenie. Dodatkowo doskonale je odżywią, zregenerują, a także ochronią kolor. Ponadto w ofercie dostępne są także produkty przeznaczone do odnowy włosów z płynną keratyną. W ich składzie można również znaleźć odżywcze olejki i ekstrakty roślinne, które skutecznie zadbają o włosy i mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Kosmetyki Wella SP – odkryj nowoczesną serię produktów do włosów

Nowoczesną serię kosmetyków z linii Wella SP stanowią zestawy, dzięki którym można stopniowo tonować włosy. Są to propozycje dla osób, których pasma straciły blask i kolor. Ich wygodna aplikacja sprawia, że w mgnieniu oka można łagodnie wyeliminować siwiznę, bez konieczności radykalnej zmiany koloru. Poza tymi propozycjami oferujemy również szampony Wella SP, które stanowią podstawę właściwej pielęgnacji włosów, odżywki, sera, a także różnego rodzaju koncentraty przeznaczone do włosów suchych, zniszczonych i wymagających dogłębnej obudowy. Dzięki prezentowanym kosmetykom podarujesz swojej fryzurze najlepsze domowe SPA, które w efekcie pozostawi włosy miękkie, nawilżone i pełne zdrowego blasku.