WELLA

Kosmetyki do włosów WELLA istnieją na rynku już od 140 lat i są dostępne w sprzedaży w aż 150 krajach świata. To profesjonalna marka sprzedająca zarówno produkty premium, jak i te dobrej klasy. WELLA ma na swoim koncie nie tylko świetne kosmetyki, ale również kilka patentów czy liczne prestiżowe nagrody. Produkty niemieckiej marki często polecane są przez najlepszych na świecie fryzjerów i służą do pielęgnacji włosów ich klientek.

Skorzystaj z poniższych skrótów, aby łatwiej wyszukać ulubione produkty:

WELLA – kosmetyki z wieloletnią tradycją

WELLA to marka założona przez urodzonego w Saksonii Niemca Franza Ströhera, który był nie tylko wybitnym fryzjerem, ale także przedsiębiorcą. Tworzone przez niego produkty szybko zdobyły sławę na niemieckim, a później europejskim rynku za sprawą swojej jakości i wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań. Kosmetyki do włosów WELLA gościły i goszczą w niezliczonych polskich domach jako produkty do stylizacji czy koloryzacji. Marka ma jednak również kosmetyki do pielęgnacji, takie jak odżywki bądź szampony. WELLA zapewnia włosom sprężystość, obniża ich porowatość, przez co są gładkie w dotyku i charakteryzują się pięknym, naturalnym połyskiem. Nic dziwnego, że podbiły praktycznie cały świat. Obecnie marka znajduje się w rękach amerykańskiej spółki, która ciągle ją rozwija.

Kosmetyki do włosów WELLA to produkty dla najlepszych

Najbardziej rozpoznawalny ambasadorem marki WELLA jest Sascha Breuer – znany fryzjer z Los Angeles, którego misją jest sprawić, aby kobiece włosy niezależnie od ich stanu wyjściowego zawsze były piękne. Połączył on siły z WELLA, aby stworzyć kosmetyki, które sprawią, że Twoje włosy będą gładkie, lśniące i mocne. Saschy zależało również na tym, aby linia produktów od WELLA nadawała kobiecym włosom niezwykłą objętość i trwałość. Kolor, jaki nadają farby do włosów firmy WELLA, jest wyrazisty, intensywny, a jednocześnie zachowuje naturalny połysk i odcień. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno kremowe emulsje, jak i rozjaśniacze, koloryzatory i kremy tonujące pozbawione amoniaku.