GOLDWELL

Firma Goldwell została założona przez Hansa Ericha Dottera w 1948 roku. Filozofia marki od początku opierała się na dostarczaniu wysokiej jakości kosmetyków fryzjerskich dedykowanych stylistom. Pierwszy produkt powstał w 1948 roku i była to innowacyjna trwała, która działała na zimno. Dziś marka ta jest jedną z najbardziej popularnych, cenionych marek kosmetycznych na świecie, która dostarcza innowacyjne, skuteczne kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Zadbaj o włosy w odpowiedni sposób

Pielęgnacja włosów bywa trudniejszym zadaniem, niż może się wydawać, dlatego, jeżeli chcesz o nie zadbać, to warto zacząć od dowiedzenia się, co tak naprawdę znajduje się na Twojej głowie. Każdy z nas ma inny rodzaj włosów - jedne są wysokoporowate, inne średnioporowate lub niskoporowate. Mamy włosy cienkie, grube, przetłuszczające się, kręcone, puszące się, bez objętości, niepodatne na stylizację itp. To dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem kosmetyków rozpoznać ich rodzaj.

W ofercie można znaleźć produkty fryzjerskie przeznaczone do różnych potrzeb włosów, więc na pewno wybierzesz produkty, które będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania oraz potrzeby. To kosmetyki innowacyjne, funkcyjne, które są stosowane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było stosować je również w domu.

Goldwell - marka, której nie trzeba przedstawiać

To marka przeznaczona dla stylistów - kosmetyki zostały stworzone z myślą o osiąganiu wspaniałych efektów we fryzjerstwie. Obecnie są dostępne dla każdego, co sprawia, że możesz zadbać o swoje włosy w profesjonalny sposób w domowym zaciszu. Dużą zaletą prezentowanych kosmetyków jest to, że mają przystępne ceny, więc są to produkty praktycznie na każdą kieszeń. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować swoim klientom kosmetyki w dobrych cenach, dlatego też często organizujemy promocje oraz obniżki. Zamówienia są przez nas realizowane sprawnie, a towar wysyłamy w możliwie jak najkrótszym czasie.