BIOLAGE

Marka Biolage to pewność, że otrzymujesz produkt przygotowany w pełnej świadomości ekologicznej. Biodegradowalne opakowania pochodzą z recyklingu, a w składzie kosmetyków znajdują się składniki pochodzenia naturalnego. W sklepie Bea Beleza możesz znaleźć doskonale oczyszczające szampony Biolage, odżywki, mleczka i olejki wzmacniające, zagęszczające lub odżywiające włosy, a także kuracje poprawiające ich kondycję oraz szereg kosmetyków pielęgnacyjnych i ułatwiających stylizowanie fryzur. Zapraszamy na zakupy!

Naturalne szampony, odżywki i maski dla Twoich włosów

Kosmetyki do włosów marki Biolage są produkowane bez parabenów, silikonów czy siarczanów. Ich bazą są ekstrakty roślinne i specjalnie opracowane kompleksy na bazie substancji organicznych. W składzie kosmetyków znajdziesz na przykład wyciąg z bambusa, który wzmacnia, pogrubia i zagęszcza włosy. To propozycja przede wszystkim dla cienkich i łamliwych włosów. Z kolei ekstrakt z bawełny dodaje włosom objętości i sprężystości. Sprawdź także szampony, odżywki i maski ze specjalnie opracowanym kompleksem gluco-omega oraz biotyną i cynkiem, które pielęgnują osłabione włosy. Do włosów suchych wypróbuj kosmetyki z dodatkiem olejku kokosowego, arganowego czy sojowego, które skutecznie nawilżają i redukują porowatość włosów.

Kuracje Biolage wzmacniające i odbudowujące włosy

Niewielkie ampułki potrafią wyraźnie poprawić kondycję Twoich włosów. Przygotowana przez markę Biolage kuracja odbudowująca dla włosów uwrażliwionych jest tego doskonałym przykładem. Skutecznie i szybko pomaga włosom zniszczonym częstymi zabiegami z użyciem środków chemicznych czy wysokiej temperatury. Działa na całej długości włosa, od cebulki aż po jego końce, a także w głębi jego struktury. Opracowany na bazie keratyny i protein jedwabiu preparat wygładza włos i nadaje mu miękkość i delikatność. Do włosów farbowanych kupisz natomiast kurację z dodatkiem ekstraktu z orchidei, która chroni kolor, oraz z ceramidami zapewniającymi elastyczność i dobre nawilżenie.