TANGLE TEEZER

TANGLE TEEZER jest brytyjską marką szczotek do włosów powstałą w 2007 roku. Jej twórcą jest Shaun Pulfrey – znany fryzjer z Wielkiej Brytanii. TANGLE TEEZER szczotki do włosów zostały stworzone w taki sposób, aby bezboleśnie i szybko rozczesywać zarówno mokre, jak i suche włosy – bez łamania, elektryzowania czy wyrywania. Co więcej, mają one pomagać w utrzymywaniu włosów w dobrej kondycji i zapewniać im zdrowy połysk. Kobiety na całym świecie pokochały markę TANGLE TEEZER.

TANGLE TEEZER – must have każdej kobiety

Gdyby nie upartość Shauna Pulfreya marka TANGLE TEEZER mogłaby nigdy nie powstać. Prototyp jego niezwykłej szczotki powstał już w 2004 roku, wtedy jednak nie wzbudziła ona zainteresowania na rynku. Nie pomógł nawet popularny show telewizyjne Dragon’s Den, w którym Pulfrey zaprezentował swój produkt. Mimo to brytyjski fryzjer nie miał zamiaru dać za wygraną i rok później przedstawił TANGLE TEEZER podczas targów w Brimingham. Jego produktem zainteresował się sklep Internetowy Boots i wkrótce zaczął sprzedawać czarne szczotki do włosów od Pulfreya. Jednak sławę przyniosła mu dopiero różowa wersja, którą pokochały Brytyjki. Obecnie, co minutę na świecie sprzedaje się osiem sztuk szczotek TANGLE TEEZER.

Zapewnij sobie zdrowe i piękne włosy z TANGLEE TEZER

TANGLE TEEZER szczotki do włosów to doskonały sposób na rozczesanie nawet najbardziej niesfornych włosów bez ich wyrywania lub łamania. Dzięki zastosowaniu specyficznego rozmieszczenia ząbków o różnej długości, które wykonane są z elastycznego materiału, czesanie jest niezwykle proste. TANGLE TEEZER ma ergonomiczny, wygodny kształt, który idealnie leży w dłoni. Dodatkowo dzięki swoim niewielkim rozmiarom i zamykającemu się zabezpieczeniu możesz wziąć ją ze sobą w praktycznie każde miejsce. Szczotką od Shauna Pulfreya możesz rozczesywać włosy od nasady po końce – co nie jest tak proste, a czasem wręcz niemożliwe, kiedy korzystasz z innych szczotek czy grzebieni do włosów. Koniec z elektryzowaniem się i łamaniem włosów czy rozdwojonymi końcówkami – z TANGLE TEEZER zawsze będziesz idealnie wyglądać.