HH SIMONSEN

Sprzęt fryzjerski HH SIMONSEN istnieje na rynku już od 17 lat, a narodził się w Danii w Skaerbaek. Od 2003 roku jest światowym liderem, jeśli chodzi o akcesoria do włosów, takie jak prostownice, suszarki, lokówki, maszynki czy szczotki. HH SIMONSEN powstało z inicjatywy fryzjerów, którzy doskonale znają branżę. To właśnie dlatego sprzęt fryzjerski HH SIMONSEN jest tak funkcjonalny i efektywny – został stworzony przez osoby, które zajmują się tą dziedziną na co dzień.

HH SIMONSEN – precyzja, jakość, design

Filozofia HH SIMONSEN jest prosta – stworzyć akcesoria i sprzęt, który będzie dostosowany do wymagań największych wirtuozów nożyczek na świecie. Produkty od tego duńskiego producenta zrewolucjonizowały rynek fryzjerstwa, a ich design ma silne wpływy skandynawskiego wzornictwa, które stawia na prostotę i efektywność. Jednym z motorów napędowych sprzętu fryzjerskiego HH SIMONSEN jest edukacja. Marka wspiera fryzjerów i zwraca uwagę na największe problemy w tej branży. Dzięki temu salony fryzjerskie, które powstają pod okiem HH SIMONSEN, mogą poszczycić się prawdziwym profesjonalizmem i skutecznym rozwojem. Korzystając z produktów od duńskiej marki, zapewniasz swoim klientkom piękne i zdrowe włosy.

Żyj w zgodzie z naturą – HH SIMONSEN

HH SIMONSEN tworzy swoje produkty w zgodzie z naturą i dba o ochronę środowiska. Współpracuje tym samym z firmami, które doskonalą swoje metody produkcji tak, aby nie wyrządzać matce naturze szkód. To szczególnie istotne, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy wiemy już, jak mocno ingerujemy w przyrodę. Ekologiczne myślenie HH SIMONSEN popycha świat fryzjerstwa na nowe tory, w których korzysta się z biodegradowalnych produktów oraz nietoksycznych akcesoriów. Dzięki temu używając sprzętu fryzjerskiego HH SIMONSEN, promujesz swój salon fryzjerski jako „zielony” i ekologiczny. Zastosowane technologie w suszarkach czy prostownicach duńskiej marki sprawiają, że włosy poza gładkością i miękkością uzyskują filmowy, niesamowity efekt.