OLIVIA GARDEN

Olivia Garden to belgijska marka założona w 1968 roku. W ostatnim czasie odniosła ogromny sukces i stała się rozpoznawalna na całym świecie - szczególnie w branży fryzjerskiej. Profesjonaliści cenią ją za wysokiej jakości akcesoria przeznaczone do włosów, które wyróżniają się na tle innych swoją innowacyjnością i nowoczesnym designem. Wśród najpopularniejszych produktów można znaleźć między innymi grzebienie i szczotki Olivia Garden, które są dostępne w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Poznaj fenomen szczotek Olivia Garden

Prezentowane szczotki Olivia Garden skrywają w sobie wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim marka oferuje akcesoria przeznaczone do codziennej pielęgnacji, w tym do rozczesywania i układania włosów, a także masażu głowy i modelowania pasemek czy tapirowania kosmyków u nasady. Dodatkowo szczotki Olivia Garden są odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego można je śmiało stosować podczas suszenia włosów ciepłym nawiewem czy podczas pracy z prostownicą lub lokówką. Atutem szczotek tej marki jest przede wszystkim łatwość rozczesywania włosów, niezależnie od ich typu czy poziomu splątania. Włosie gładko sunie po pasmach zarówno mokrych, jak i suchych, nie uszkadzając ich delikatnej struktury.

Wybierz idealne akcesoria firmy Olivia Garden dostosowane do swoich potrzeb

Szczotki Olivia Garden zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, wśród których można znaleźć bambusowe trzonki, czy też naturalne włosie. Niektóre modele pobudzają porost włosów i ograniczają proces ich wypadania, a ich stosowanie działa pobudzająco na naczynia krwionośne i nadaje włosom wymarzonego blasku. Szczotki świetnie sprawdzają się przy niesfornych pasmach, a także często przyspieszają proces suszenia włosów. Możesz wybrać płaski model lub okrągły – w zależności od swoich potrzeb i upodobań. Jednak niezależnie od wybranej wersji, możesz liczyć na lekkość oraz wygodny i ergonomiczny kształt. Serdecznie zapraszamy do zakupu.