KALLOS

Kosmetyki KALLOS są znane praktycznie każdej włosomaniaczce, która ceni sobie piękne i zdrowe włosy. Swoją popularność zyskały za sprawą maski do włosów KALLOS Color – znanej z dobrego składu i niezliczonych możliwości łączenia jej z innymi półproduktami. Pochodzące z Węgier kosmetyki KALLOS są cenione za swoje niespotykane przełożenie ceny do jakości. Polki pokochały olbrzymie, litrowe opakowania masek do włosów, które sprzedawane są w niezwykle niskiej cenie.

KALLOS – przystępna cena, świetna jakość

Kosmetyki KALLOS stawiają na proste rozwiązania. Składy ich masek do włosów czy innych produktów są krótkie, ale za to efektywne. KALLOS opiera się na niezawodności, stosowaniu naturalnych składników i słuchaniu opinii swoich klientów. Marka cały czas się rozwija – jednocześnie wypełnia niszę na rynku i odpowiada na jego potrzeby. KALLOS doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że skóra głowy i włosy każdej osoby różnią się od siebie. Jedne włosy mają niską porowatość, inne wysoką. Jedni mają włosy kręcone, sprężyste, inni gładkie i przyklapnięte. Sprawia to, że idealna maska czy odżywka nie istnieje – dlatego trzeba zapewnić klientom kompleksową pielęgnację. Dzięki stosowaniu kosmetyków KALLOS Twoje włosy będą gładkie i elastyczne.

Nie tylko włosy i fryzury – kosmetyki KALLOS

Węgierska marka, choć w Polsce stała się popularna za sprawą swoich produktów do włosów, nie zapomina także o tym, że nasze ciała również wymagają należytej pielęgnacji. Tak powstały odświeżające i energetyzujące żele pod prysznic KALLOS, które nadają Twojej skórze elastyczność, wyrównują jej koloryt i sprawiają, że jest piękna i gładka niczym satynowa pościel. Węgierski producent ma w swojej ofercie również emulsje barwiące do brwi i rzęs, utleniacze czy kremy do rąk. We wszystkich tych produktach znajdziesz odpowiednie, naturalne składy bezpieczne dla Twojej skóry i włosów. W składach kosmetyków KALLOS znajdziesz takie składniki, jak olej z ziarna lnu, który chroni skórę i włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV.