TANGLE ANGEL

TANGLE ANGEL to szczotki do włosów, których twórcą jest Richard Ward – brytyjski fryzjer gwiazd i celebrytów. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bezboleśnie, szybko i skutecznie rozczesywać włosy, co wspomaga ich pielęgnację. Z pewnością niejedna kobieta mierzyła się z rozczesywaniem poplątanych czy nieco bardziej krnąbrnych włosów i źle to wspomina. Ciągnięcie i szarpanie, połamane końcówki czy przerwane włosy – wybierając szczotki do włosów TANGLE ANGEL, unikniesz tych problemów.

Chciał stworzyć piękną, rozczesującą szczotkę

Richard Ward, mówiąc o historii TANGLE ANGEL, twierdzi, że chciał stworzyć piękną, rozczesującą szczotkę do swojego londyńskiego salonu, w którym dba o kobiece włosy od lat. Miał być to produkt, który wygląda tak wspaniale, że sprzeda się sam. Zwykły pomysł przerodził się w ideę, a ta w TANGLE ANGEL, którą pokochały kobiety na całym świecie. Richard stworzył szczotkę do włosów w oryginalnej i niezwykle przyjaznej formie przypominającej anielskie skrzydła. Już sam jej wygląd wzbudził niemałe zainteresowanie, a efektywność tylko to spotęgowała. Czesząc się przy pomocy TANGLE ANGEL, poczujesz delikatne, niezwykle przyjemny masaż skóry głowy, który uwolni włosy od kołtunów, a skórę głowy od martwego naskórka.

Uzyskaj zdrowe włosy

TANGLE ANGEL szczotki do włosów mają przyjazną i bezpieczną formułę dla skóry Twojej głowy. Posiadają właściwości antystatyczne dzięki zastosowanej technologii, przez co Twoje włosy nie będą się elektryzować. Dodatkową zaletą jest powłoka antybakteryjna, a także elastyczne, gęste ząbki, które delikatnie rozczesują włosy i dbają o wrażliwą skórę, pozbywając się z niej wszystkiego, co niepożądane. Ponadto szczotki TANGLE ANGEL delikatnie masują głowę, co przyspiesza porost włosów. Richard Ward zadbał również o ich wodoodporność, dzięki czemu możesz rozczesywać włosy nawet pod prysznicem. Ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwy i pewny chwyt, tak ważny przy pielęgnacji włosów i skóry głowy. TANGLE ANGEL szczotki do włosów są także odporne na wysokie temperatury (nawet do 120°C).