BEA BELEZA

Bea Beleza jest firmą rodzinną zajmującą się dystrybucją i sprzedażą kosmetyków, akcesoriów i sprzętu fryzjerskiego. Od 2007 roku wciąż się rozwijamy i dzięki ogromnej pasji oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników możemy oferować coraz więcej swoim klientom. Skromne początki w domowym zaciszu doprowadziły nas do aktualnego miejsca, gdzie nasze biuro i salon codziennie licznie odwiedzają klienci i kontrahenci. Szukamy na rynkach światowych tego, co najlepsze, dlatego staliśmy się wyłącznymi dystrybutorami znanych i cenionych marek światowych. Prowadzimy również szkolenia, aby dzielić się zdobytą przez lata wiedzą.

Kosmetyki na wyłączność i akcesoria do pracy fryzjera

Staramy się współpracować z najlepszymi dostawcami, którzy gwarantują wysokiej jakości produkty, jakich jeszcze nie było na polskim rynku. To dlatego zadbaliśmy o możliwość wyłącznej dystrybucji takich producentów jak: Medavita, HH Simonsen, Marc Inbane, Elchim Milano, Excellent Edges, Trendy Hair czy Dajuja. W sklepie Bea Beleza kupisz także sprzęt i narzędzia niezbędne w pracy fryzjera, barbera czy stylisty fryzur. Różnego rodzaju grzebienie do włosów, wsuwki, szczotki do brody oraz nożyczki z ergonomicznie wyprofilowanymi uchwytami, dzięki czemu doskonale leżą w dłoni. Lekkie nożyczki proste czy degażówki są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, nadającej się do sterylizowania w wysokich temperaturach.

Sklep Bea Beleza również dla Twoich klientów

Dbamy zarówno o naszych klientów, jak i o tych, którzy odwiedzają Twój salon piękności czy pracownię fryzjerską lub kosmetyczną. W sklepie Bea Beleza przygotowaliśmy firmowe fartuchy fryzjerskie, bawełniane ręczniki, maseczki i przyłbice ochronne, jednorazowe rękawiczki czy akcesoria potrzebne do pracy stylistki paznokci. Dla zapewnienia właściwej higieny pracy proponujemy boxy do sterylizacji narzędzi. W ofercie mamy również sterylizatory 2w1, które możesz używać w swojej firmie do oczyszczania powietrza z bakterii i drobnoustrojów za pomocą promieni ultrafioletowych lub ozonu. W sklepie Bea Beleza kupisz także świetne materiały reklamowe, w tym bawełniane torby z humorystycznymi nadrukami.