OLAPLEX

Kuracja Olaplex to ogromny przełom i rewolucja we fryzjerskim świecie, a jej efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Jest to rodzaj innowacyjnego zabiegu, szczególnie polecanego w przypadku farbowanych i rozjaśnianych włosów, gdyż ten rodzaj pasm jest znacznie bardziej narażony na uszkodzenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów marki Olaplex, które doskonale ochronią Twoje włosy i zabezpieczą je przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich.

Jak działa Olaplex?

Włosy są zbudowane z łańcuchów keratynowych połączonych mostkami dwusiarczkowymi, a każdy zabieg fryzjerski może destrukcyjnie na nie wpływać, w efekcie powodując trwałe uszkodzenie struktury włosa. Kuracje Olaplex powstały z myślą ochrony wspomnianych mostków oraz zapobieganiu dalszym zniszczeniom. Polegają one na zastosowaniu trzech etapów. Pierwszym z nich jest No. 1 Bond Multiplier, który rozpoczyna cały proces rekonstrukcji włosa. Drugim krokiem jest użycie No. 2 Bond Perfector, wzmacniającego efekt całej kuracji, a produkt No. 3 Hair Perfector zawiera te same składniki, co dwa poprzednie, jednak w mniejszej ilości i jego stosowanie ma za zadanie podtrzymać efekty kuracji Olaplex. Co ważne, wszystkie kosmetyki z tej serii są bezpieczne dla każdego rodzaju włosów, gdyż ich skład wolny jest od szkodliwych parabenów i silikonów.

Kuracje Olaplex - podaruj włosom kompleksową odbudowę

Kuracje Olaplex pomogą Ci w walce o zdrowe i piękne włosy. Wszystkie produkty są wygodne w stosowaniu, a efekty można zauważyć gołym okiem już po pierwszym użyciu. To zdecydowanie doskonały wybór, szczególnie gdy lubisz regularnie rozjaśniać i farbować swoje włosy. Warto uzupełnić zabiegi fryzjerskie kosmetykami Olaplex, które pozostawią włosy w nienagannej kondycji, niezależnie od częstotliwości wykonywania koloryzacji. Prezentowany system naprawczy z pewnością mile Cię zaskoczy, a ponadto nawilży i wzmocni włosy, którym zawsze warto podarować kompleksową pielęgnację. Wybierz idealne produkty dla siebie i ciesz się piękną fryzurą każdego dnia.