STAPIZ

STAPIZ to polska marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, które cechują się niezwykłą jakością i dużą ilością substancji odżywczych. Mazowiecki producent ma kilka linii swoich produktów, które wykorzystują najlepsi fryzjerzy w kraju. STAPIZ KOSMETYKI cechują unikatowe receptury, które są tworzone samodzielnie przez profesjonalny zespół i najnowocześniejsze laboratoria badawcze w kraju. Do wykonania swoich kosmetyków producent wykorzystuje tylko wysokiej jakości surowce kosmetyczne.

Wyjątkowa linia dla profesjonalnych fryzjerów

Polski producent ma niezwykle bogatą ofertę, którą stale poszerza, sugerując się opiniami klientów i potrzebami rynku. Każdy profesjonalny fryzjer, wybierając markę STAPIZ, znajdzie coś specjalnie dla siebie. Marka produkuje szampony, maski, odżywki, balsamy, kosmetyki do stylizacji i wiele innych. Produkty STAPIZ pomagają włosom odzyskać blask, zmiękczając je i nadając im objętości. Każdy profesjonalny salon fryzjerski powinien mieć w swoim asortymencie tego typu kosmetyki, które pozwolą na doskonałą pielęgnację włosów klientek. STAPIZ KOSMETYKI to sześć linii produktów, które producent oddaje w ręce specjalistów w dziedzinie damskich fryzur, aby ci mogli tworzyć niepowtarzalne i zachwycające stylizacje.

Stworzona przez kreatywnych ludzi

STAPIZ jest marką stworzoną z pasji i ciągle się rozwija. Nowe linie wypuszczane są przez zespół twórczy, który chce dać swoim klientom coś więcej niż tylko dobry produkt. Oferują wartość, coś nowoczesnego i ciągle się rozwijającego. To ważne – nie tylko z perspektywy zmieniających się trendów w świecie beauty, ale również ukazujących się coraz nowszych rozwiązań. STAPIZ KOSMETYKI korzysta z naturalnych składników, takich jak olejek arganowy, proteiny jedwabiu, wyciąg z alg morskich czy wiele innych. Marka na rynku funkcjonuje już od 19 lat i rozwinęła się na 10 europejskich rynkach. Polskie kosmetyki wykorzystywane są przez najbardziej cenione salony fryzjerskie na naszym kontynencie, co tylko potwierdza wyjątkową jakość STAPIZ.