EKO HIGIENA

Eko Higiena jest firmą dostarczającą produkty higieniczne już od 1998 roku. Marka ta tworzy kompleksowe rozwiązania higieniczne, które doskonale sprawdzają się tam, gdzie higiena i czystość są podstawową zasadą pracy, a więc między innymi w salonach fryzjerskich. Jeśli szukasz profesjonalnych produktów higienicznych do swojego salonu, produkty Eko Higiena znajdziesz u nas w Bea Beleza. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!

Niezbędne produkty w salonie fryzjerskim

Eko Higiena oferuje szeroki wybór artykułów, które doskonale sprawdzą się w salonie fryzjerskim. Podstawą pracy fryzjera jest profesjonalna peleryna fryzjerska, chroniąca klienta przed zanieczyszczeniami, kosmetykami stosowanymi w trakcie zabiegów, a także przed gryzącymi ścinkami włosów. Jednorazowe peleryny fryzjerskie Eko Higiena wykonane są z bezbarwnej folii, która zapewni klientowi pełną ochronę. Innym zapewniającym wysoki komfort zabiegu produktem są kołnierzyki fryzjerskie. Ze względu na wymagania higieniczne obowiązkowym wyposażeniem w salonie fryzjerskim jest papierowy ręcznik fryzjerski. Wykonany z połączenia celulozy i włókniny ręcznik doskonale wchłania wodę i jej nadmiar, skutecznie osuszając włosy. Jednorazowe listki ręcznika zapewniają maksimum warunków higienicznych. Podobnym produktem jest ręcznik perforowany wykonany z włókniny Soft, który się nie rwie i dobrze wchłania wilgoć. W Bea Beleza dostępny jest także włókninowy ręcznik w kolorze czarnym.

Zadbaj o swój personel z Eko Higiena

Marka Eko Higiena oferuje szeroki wybór produktów i akcesoriów niezbędnych do funkcjonowania salonów fryzjerskich. Dbając o komfort pracy, warto zaopatrzyć personel w jednorazowe fartuchy foliowe, które chronią odzież przed zabrudzeniami, zwłaszcza podczas koloryzacji. Aby usunąć z rąk, szyi i innych części ciała zabarwienia po koloryzacji, warto mieć pod ręką Eko Higiena Professionals, płyn do usuwania zabrudzeń powstałych podczas koloryzacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Eko Higiena!