TRENDY HAIR

TRENDY HAIR to hiszpańska linia kosmetyków, w której znajdziesz takie składniki, jak keratyna, żeń-szeń czy kompleks przeciwstarzeniowy Actiscent, dzięki którym Twoja pielęgnacja włosów będzie kompletna. TRENDY HAIR kosmetyki chronią i naprawiają zniszczone włosy nawet przed skutkami ubocznymi chemicznych zabiegów. Marka posiada produkty typowo techniczne, takie jak rozjaśniacz czy kremowy utleniacz, ale również produkty do przeznaczone pielęgnacji, także do włosów farbowanych. Twórcy marki inspirowali się tradycyjną japońską alchemią, przenosząc jej rozwiązania na Twoje włosy.

TRENDY HAIR – siedem korzyści w siedem minut

TRENDY HAIR kosmetyki zapewniają włosom wiele korzyści ze względu na swój doskonały skład. Dzięki zawartej w produktach od hiszpańskiego producenta keratynie oraz żeń-szeniowi zapewniasz włosom elastyczność. Twoje włosy będą odmłodzone i odzyskają dawny wigor od nasady aż po same końce. Co więcej, keratyna zawarta w kosmetykach TRENDY HAIR tworzy specjalną powłokę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak suche powietrze, promieniowanie UV czy niska temperatura. Po zastosowanej kuracji produktami od TRENDY HAIR Twoje włosy będą bardziej podatne na koloryzację czy dekoloryzację, ale również będą lepiej reagować na inne kosmetyki. Dodatkowo keratyna wypełnia uszkodzenia na włosach, a co za tym idzie, TRENDY HAIR zapobiega ich rozdwajaniu.

Zdrowe włosy z TRENDY HAIR

TRENDY HAIR to profesjonalna marka dla kobiet oraz salonów fryzjerskich, które cenią sobie zdrowe włosy i ich pożądają. Naturalne składniki zawarte w produktach sprawiają, że są one bezpieczne. Co więcej, japoński żeń-szeń, który znajdziesz w kosmetykach TRENDY HAIR, pobudza Twoje włosy do wzrostu, a także zwiększa ich objętość. Jest to szczególnie istotne, kiedy masz cienkie, proste i przyklapnięte włosy. TRENDY HAIR to inteligentne szampony i odżywki, które zrewolucjonizowały rynek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Używając ich, poddajesz się najlepszej pielęgnacyjnej terapii, co jest szczególnie istotne przy koloryzacji czy utlenianiu. W końcu farbowane włosy często po pewnej chwili wyglądają na zniszczone, wtedy należy o nie intensywnie zadbać.