UPPERCUT

UPPERCUT jest znaną, barberską marką przeznaczoną dla mężczyzn. Kosmetyki od australijskiego producenta są doskonale znane każdemu dbającemu o siebie mężczyznę, który dużą wagę przykłada do dobrze ułożonych włosów. Pomady do włosów UPPERCUT cenione są za swoją trwałość dzięki mocnym i średnim chwytom, a także naturalnemu matowemu czy lekko połyskującemu wykończeniu. Doceniają je również najlepsi barberzy w Polsce, którzy codziennie zajmują się pielęgnacją i strzyżeniem męskich włosów.

UPPERCUT – oldschoolowe pomady do włosów dla panów

Charakterystyczną cechą UPPERCUT jest ich naturalne wykończenie. Nie wszyscy mężczyźni lubią wysoki połysk i – umówmy się – nie pasuje on do każdego rodzaju fryzury. Slick czy klasyczny pompadour jasne, ale crop lub quiff? Tutaj to nie przejdzie. Jeśli zatem szukasz dobrej jakościowo matowej pomady do włosów, to UPPERCUT będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie tylko utrzyma Twoje włosy w ryzach, ale nada im naturalne wykończenie. Inną zaletą pomad do włosów UPPERCUT jest ich cena – w przeciwieństwie do wielu konkurentów są one dostępne dla naszych kieszeni, a łatwość w rozprowadzaniu sprawia, że idealnie nadają się na pierwszy stylizator. Chcesz mieć trwałą i męsko wyglądającą fryzurę? Użyj UPPERCUT.

Pomady do włosów UPPERCUT uwielbiane przez barberów

Najlepsi polscy barberzy uwielbiają produkty od UPPERCUT. Nic dziwnego – mają one w końcu wiele zalet. Ambasadorami pomad do włosów UPPERCUT, odkąd tylko się pojawiły, są Adam Szulc i Petit Pati – zdecydowanie jedni z najlepszych barberów – którzy docenili kosmetyki za ich dobry skład czy łatwość w używaniu. UPPERCUT ma zarówno pomady wodne, jak i woskowe, a także pasty, dzięki czemu każdy mężczyzna dobierze coś do swojego rodzaju włosów. Jeśli Twoje włosy są długie i niesforne – użyj pomady woskowej o mocnym chwycie, która „zabetonuje” fryzurę. Jeżeli chcesz poprawiać ją w ciągu dnia bez konieczności spłukiwania grzebienia, to wybierz pomadę woskową, która nada włosom elastyczność i sprężystość.