YOPE

YOPE to polskie kosmetyki naturalne, które bardzo szybko zdobyły serca miłośników organicznych i ekologicznych produktów. YOPE powstało jako potrzeba wypełnienia niszy na rynku. Młode małżeństwo Karoliny i Pawła chciało znaleźć idealne rozwiązania dla swojej rodziny. Tak narodziły się kosmetyki YOPE, które cechuje nie tylko naturalny skład, ale również przystępna cena i nowoczesne podejście do branży kosmetologicznej. Receptury opracowywane są w oparciu o doświadczenie najlepszych kosmetologów i dermatologów.

YOPE – naturalne, łagodne i ekologiczne kosmetyki dla Twojego domu

YOPE nie jest zwykłą marką kosmetyków, jakich wiele na rynku. Ekologiczne podejście i naturalny skład to również nie jest jedyna rzecz, jaka ją wyróżnia. YOPE kosmetyki to przede wszystkim marka, która daje swoim klientom wartość. Stworzona została dla osób poszukujących łagodnych, nowoczesnych, a jednocześnie niedrogich środków czystości. Zapachy YOPE to kompozycje tworzone z naturalnych olejków eterycznych. Nie wyczujesz tutaj chemicznych detergentów, ale takie nuty, jak bambus, imbir, figa, goździki i wiele innych. To sprawia, że Twoje ciało, włosy, a nawet dom będą w zgodzie z naturą. Dodatkowo w składzie produktów od polskiego producenta znajdziesz dobroczynne masła, delikatne substancje myjące oraz oleje roślinne.

Naturalne i ekologiczne detergenty, środki czystości YOPE

Polska marka dostarcza na rynek nie tylko naturalne kosmetyki, ale również detergenty czy środki czystości. YOPE ma w swoim asortymencie mydła kuchenne, płyny do mycia naczyń czy łazienek, detergenty do szyb czy podłóg, a także balsamy. Jako iż marka została stworzona przez młode małżeństwo z dziećmi, to kupisz tutaj także kosmetyki stworzone specjalnie dla najmłodszych. Są to delikatne i naturalne środki do higieny osobistej, które poprawiają kondycję skóry dziecka, zapobiegają rozwojowi bakterii i są przy tym łagodne i nieuczulające. YOPE tworzy zwykłe produkty według niezwykłych zasad. Dostarczane przez polskiego producenta detergenty są bezpieczne dla skóry – raz na zawsze koniec z suchymi dłońmi.