GHD

Ta firma oferuje innowacyjne urządzenia przeznaczone do stylizacji włosów. Jeżeli interesuje Cię zakup suszarki, lokówki albo prostownicy, asortyment od GHD będzie bardzo dobrym wyborem. Dlaczego? Produkty tej marki są zaprojektowane tak, aby móc spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Firma stosuje unikalną technologię AEROPRECIS, dzięki której stylizacja włosów staje się czystą przyjemnością. Chcesz uzyskać efekt stylizacji włosów jak po wizycie w salonie fryzjerskim? Wybierz nowoczesne prostownice i suszarki GHD.

Dlaczego warto wybrać suszarki tej marki?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne suszarki, które zostały zaopatrzone w innowacyjną technologię jonową. Dzięki temu Twoje włosy będą lśniące, gładkie, jednocześnie nie będą się puszyć i elektryzować. Suszarki posiadają regulację mocy, tak więc można stosować ich pracę do swoich indywidualnych potrzeb. Konstrukcja urządzeń jest ergonomiczna, suszarki są lekkie i bardzo proste w obsłudze. Ich silniki nie posiadają szczotek, co pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość. Wybierając sprzęt do stylizacji włosów od GHD możesz mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Za pomocą prezentowanych suszarek możesz wysuszyć włosy i ułożyć fryzurę w szybki i prosty sposób. Zapewniamy odpowiednią gwarancję na nasz asortyment.

Stylowe i niezastąpione prostownice

Kolejną grupą produktów są prostownice do włosów. Są to urządzenia niezwykle innowacyjne, zaopatrzone we wbudowany czujnik, który pozwala na automatyczne dostosowanie temperatury do rodzaju włosów. Ponadto mają właściwości antystatyczne, co sprawia, że włosy się nie elektryzują. Prostownica nagrzewa się w kilka sekund, dzięki temu można szybko wystylizować włosy. Dużą zaletą sprzętu jest również SLEEP MODE - funkcja, dzięki której prostownica automatycznie wyłącza się po 30 minutach.