ILU

Szczotki do włosów ILU to nowoczesne i niezwykłe akcesoria dla Twoich włosów. Marka stawia na innowacyjne, wegańskie oraz naturalne rozwiązania. Produkty ILU wykonywane są z wysokogatunkowego i niezwykle trwałego materiału. To w połączeniu z nowoczesnym stylem w projektowaniu akcesoriów sprawia, że kolekcje ILU są niezapomniane i ponadczasowe. Zastosowane w szczotkach wegańskie włosie sprawia, że są one nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twoich włosów, które rozczesują się bez szarpania i ciągnięcia.

ILU – włosy, które aż chce się dotykać

ILU tworząc swoje szczotki, stawia na nowoczesne rozwiązania i jest odpowiedzią dla tych kobiet, które nie znoszą szarpania, ciągnięcia i wyrywania włosów. Produkty od tego wegańskiego producenta mają innowacyjne technologie oraz rozwiązania, dzięki którym szczotka sunie po włosach od nasady po same końce bez szarpania. Zapewnia Ci to nie tylko komfort podczas czesania, ale także dodaje nieco energii do Twojej codziennej pielęgnacji. Włosy pozbawione kołtunów i wyczesana skóra głowy, na której nie odkłada się martwy naskórek – to zdrowa i ślicznie prezentująca się fryzura. Taki efekt osiągniesz, kiedy zastosujesz szczotki do włosów ILU. Kolekcje ILU to połączenie niebanalnego stylu z pięknymi, pastelowymi barwami.

Minimalistyczne formy, hipnotyzujące barwy – szczotki do włosów ILU

ILU to jeden z tych producentów, dla których design akcesoriów jest tak samo ważny, jak ich możliwości i efekty. Dlatego tworząc swoje szczotki, stawia na niesamowicie przyciągające, wręcz elektryzujące pastelowe kolory, które sprawiają, że czesanie to nie tylko przyjemność dla włosów, ale również dla oczu. Jeśli lubisz sprawdzone rozwiązania w rozczesywaniu niesfornych czupryn, ale przyciągają Cię równie mocno szalone eksperymenty, to ILU jest marką stworzoną dla Ciebie. Wegańskie włosie zastosowane w produktach od tego producenta sprawia, że Twoje włosy rozczesywać będzie można zarówno na sucho, jak i na mokro. To drugie jest szczególnie istotne przy kręconych fryzurach, które czesane na sucho mogą jedynie się spuszyć i stracić piękny efekt.