YANKEE CANDLE

YANKEE CANDLE to amerykański producent świec zapachowych i prawdziwy lider na tym rynku. Marka powstała z potrzeby stworzenia pięknych produktów zapachowych, a jej filozofią jest wrażliwość na potrzeby klienta i pasja do poszukiwania najlepszych doznań, jakich może doświadczyć zmysł zapachu. Świece YANKEE CANDLE stworzono przez połączenie wyselekcjonowanych, najlepszych nut zapachowych, co czyni producenta rozpoznawalnym na całym świecie.

YANKEE CANDLE – autentyczne, wyraziste i długotrwałe zapachy

Świece od YANKEE CANDLE szczycą się wykorzystaniem naturalnych ekstraktów zapachowych i wykorzystywaniem organicznych składników. W składach świec od YANKEE CANDLE znajdziesz prawdziwe olejki eteryczne, sojowy wosk czy bawełniane knoty. To sprawia, że produkty tej amerykańskiej marki są bezpieczne dla środowiska, bo korzystają z dobrodziejstw natury. Stworzone przez nich kompozycje zapachowe z naturalnych olejków eterycznych, zamknięte w ozdobnych woskowych kształtach uwalniają swój potencjał od razu po zapaleniu knota. YANKEE CANDLE korzysta zarówno z owocowych nut, jak i drzewnych czy ziołowych aromatów, często łącząc je razem, co daje niesamowity, rześki i orzeźwiający efekt. Świece tego producenta doskonale koją zmysły i pomagają się zrelaksować.

Nie tylko świece zapachowe – bogactwo aromatów w YANKEE CANDLE

YANKEE CANDLE to uczta dla koneserów zapachów. Producent ma w swojej ofercie kilka linii produktów. Wśród asortymentu YANKEE CANDLE znajdziesz także nakładki na świece, zawieszki do samochodów, kulki zapachowe oraz wiele innych. Wszystkie cechują się niezwykle sprawnym sprecyzowaniem kompozycji zapachowych, co sprawia, że to właśnie czyni YANKEE CANDLE marką premium. Świece zapachowe, które wyszły spod rąk amerykańskiego producenta, są trwałe i palą się nawet przez kilkanaście godzin, a unoszący się z nich aromat szybko otula całe Twoje pomieszczenie. Autentyczny i wyrazisty zapach sprawi, że poczujesz się zrelaksowana i odprężona. Użyj ich podczas romantycznej kolacji bądź długiej, gorącej kąpieli.