ALLWAVES

Włoska marka Allwaves proponuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Używają jej zarówno zawodowi fryzjerzy, jak i osoby, które pragną zadbać o swoje włosy w domowym zaciszu. Dostępne w ofercie szampony, maski, pianki oraz lakiery to specjalistycznie przygotowane produkty do różnych rodzajów włosów i ich potrzeb. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także rozjaśniacze czy kuracje odmładzające do włosów suchych i zniszczonych. Sprawdź, jakie produkty Allwaves najlepiej sprostają Twoim potrzebom.

Kosmetyki Allwaves do różnych rodzajów włosów

Włosy suche i zniszczone farbowaniem lub licznymi zabiegami z użyciem wysokiej temperatury? A może nadmiernie wypadające albo cienkie i delikatne, niepoddające się układaniu? Czegokolwiek potrzebujesz – marka Allwaves mile Cię zaskoczy. Do oczyszczenia i odbudowy struktury włosów oraz ich właściwego odżywienia idealny będzie szampon restrukturyzujący z czekoladą i keratyną. Włoska marka przygotowała do włosów farbowanych i zniszczonych maskę odżywczą z czarną jagodą i wyciągiem z nagietka, która wzmacnia je oraz dostarcza im cennych witamin i przeciwutleniaczy, a jednocześnie skutecznie je nawilża.

Profesjonalne zabiegi z produktami Allwaves

W salonie fryzjerskim potrzebne są różnorodne produkty. W szerokim asortymencie marki znajdziesz zarówno specjalistyczne preparaty do rozjaśniania włosów, ampułki odżywcze, które zapobiegają nadmiernemu wypadaniu włosów i skutecznie wzmacniają ich cebulki, jak i mocno utrwalające lakiery do włosów pomagające stworzyć doskonałe i trwałe stylizacje. W ofercie naszego sklepu Bea Beleza polecamy także innowacyjną kurację odmładzającą w ampułkach. Preparat zamknięty w małych buteleczkach jest bogaty w proteiny keratynowe, które odbudowują i regenerują włókna włosowe, hamują procesy starzenia i dogłębnie odżywiają włos. Dzięki wzmocnieniu i zwiększeniu witalności włosy odzyskują zdrowy wygląd i nabierają pięknego połysku.