A CHEERFUL GIVER

Marka A Cheerful Giver to synonim radości, delikatności i tego, co pozostaje z nami na długo, czyli cudownego zapachu. To właśnie zapach często kojarzymy z dzieciństwem, z dalekimi podróżami czy z konkretnymi osobami. Aromatyczna woń wydobywająca się ze świec zapachowych A Cheerful Giver jest przyjemna i lekka, a zarazem otula nas w sposób tak przejmujący, że nie można jej zapomnieć. Wśród różnych rodzajów świec znajdziesz zarówno te, które z radością wybierzesz dla swoich bliskich, jak i te, które idealnie pasują do Twojego mieszkania i otoczenia, w jakim przebywasz na co dzień.

Wyjątkowy zapach i kolor świec A Cheerful Giver

Dwa najważniejsze bodźce, na jakie reaguje każdy wchodzący do pomieszczenia gość, to kolor i zapach. Świece A Cheerful Giver pomogą stworzyć Ci idealny nastrój i klimat w domu czy w mieszkaniu. Wśród licznych barw możesz odkryć pastelowe błękity, beże, kolor różowy czy fioletowy, a także czystą biel lub ciepłe odcienie żółci. Znajdziesz w nich zarówno obiecywany przez producentów egzotyczny kawałek raju, relaksujące przyjęcie w ogrodzie, jak i orzeźwiający morski przypływ albo bryzę z wysp. Możesz wybrać również prawdziwe pyszności takie, jak maślane tosty ze szczyptą cynamonu, rozkoszną wanilię, owoce słodkie i kwaśne czy kwiatową woń jaśminu, róży lub piwonii. Doświadczysz tego wszystkiego zarówno w typowej kolorystyce, jak i aromatach harmonijnie łączących naturalne składniki świec.

Świece handmade z najlepszych surowców

Świece zapachowe A Cheerful Giver są wytwarzane ręcznie. Nie zawierają oleju palmowego, chemicznych dodatków, a jako aromaty używa się naturalnych składników organicznych i pochodzenia roślinnego. Amerykańska rodzinna firma założona przez Tony'ego i Susan Gross powstała w 1991 roku i nieustannie rozszerza swój asortyment oraz poszukuje nowych rozwiązań przy produkcji swoich wyrobów. Jednocześnie ich głównym założeniem jest wytwarzanie produktów o najwyższej jakości, bezpiecznych i przyjaznych dla ludzi i środowiska naturalnego. Wydajne i długo palące się świece znajdziesz w słoikach o rozmaitych kształtach i różnej wielkości.