FRUTTI

Chcesz zadbać o kondycję swoich włosów, ale nie wiesz, w jaki sposób to zrobić, żeby było nie tylko efektownie, ale także długotrwale i tanio? W takim razie produkty firmy Frutti będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Dostarczą Twoim włosom wszystkie najpotrzebniejsze składniki odżywcze i pozostawią je w idealnym zdrowiu. Dzięki wykorzystywaniu naturalnych produktów kosmetyki nie są obciążające, więc nie musisz obawiać się, że Twoje włosy zaczną się częściej przetłuszczać lub będą oklapnięte i pozbawione jędrności.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty ze sklepu BEA BELEZA?

Firma ta znana jest i ceniona na całym świecie. Ich kosmetyki zyskały olbrzymią popularność przede wszystkim z tego względu, że są bardzo skuteczne, a do tego bezpieczne. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych, ekologicznych i naturalnych składników nie musisz obawiać się niepożądanych reakcji alergicznych w postaci nieprzyjemnych wysypek czy podrażnień. Każdy produkt został odpowiednio przebadany pod względem dermatologicznym. Mnogość substancji aktywnych sprawia, że ich działanie wzajemnie się przeplata, co w efekcie daje mocne, piękne i zdrowe włosy.

Jakie kosmetyki oferuje marka Frutti?

Przede wszystkim wszelkiego rodzaju preparaty do pielęgnacji włosów. W ofercie znajdziesz m.in. rozjaśniacz, dzięki któremu rozjaśnienie włosów nawet o 9 tonów nie będzie stanowiło wyzwania. Można go stosować na całą powierzchnię albo potraktować nim jedynie pojedyncze pasemka. Kolejnym popularnym kosmetykiem tej firmy jest lakier do włosów, który ułatwi układanie fryzur, a także sprawi, że pozostaną w niezmienionym stanie przez długi czas. Jeśli natomiast szukasz produktów, które odbudują Twoje włosy, to zdecydowanym faworytem jest specjalna kuracja do włosów zniszczonych i osłabionych. Zawiera ona ampułki z olejkiem keratynowym, który nadaje włóknom gładkości i jedwabistości. Godną uwagi ofertą jest także maska do włosów o pięknym, owocowym zapachu.