MILK SHAKE

Produkty milk_shake® w pełni wykorzystują potencjał natury, oferując rozwiązania dla wszystkich typów włosów. Naturalne składniki, takie jak proteiny mleka czy jogurtu i ekstrakty owocowe sprawią, że Twoje włosy staną się jeszcze piękniejsze.

Poznaj specjalistyczne produkty dające naturalne i żywe efekty, zarówno przy pielęgnacji, jak i stylizacji włosów. Od oczyszczania do stylizacji, każdy szczegół kosmetycznych formuł został dopracowany do perfekcji, by efekty stosowania były widoczne i odczuwalne, zarówno w wyglądzie, jak i witalności włosów.

Z przekonania działamy w zgodzie z naturą. Używamy zrównoważonej energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, a także starannie dobieramy składniki naszych produktów, opakowań i materiałów drukowanych.

Wysoce zaawansowane technologicznie, tworzone we Włoszech formuły bogate są w naturalne, certyfikowane, organiczne składniki, bez sulfatów, bez parabenów i bez chlorku sodu.

Opakowania tworzone są w 50% z plastiku z recyklingu, zawierającego specjalny dodatek przyspieszający proces biodegradacji.

Większość materiałów marketingowych drukowanych jest na papierze z certyfikatem FSC.