• Obniżka
  • Zniżka 7,00 zł
WELLA

WELLA Color Touch 9/16 60ml - Krem tonujący bez amoniaku, farba OUTLET

Cena regularna:

36,99 zł
29,99 zł Zniżka 7,00 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 2010000042205
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Produkty z kategorii Outlet mogą posiadać następujące defekty:

Uszkodzone opakowanie zewnętrzne

Produkty z kategorii Outlet mogą posiadać następujące defekty:

- uszkodzone opakowanie zewnętrzne

- wgniecenie

- uszkodzona etykieta/brak etykiety

- uszkodzone zamknięcie - zamkniecie zastępcze

- uszkodzone zamknięcie

- opakowanie zastępcze

Produkty z tej oferty posiadają niewielkie mankamenty, które nie pozwalają na sprzedaż towaru jako pełnowartościowego. Chodzi o produkty, których opakowanie foliowe zostało naruszone (na potrzebę fotografii, uszkodzone opakowanie zewnętrzne podczas dostawy), posiadają niewielkie wizualne ubytki, które nie mają żadnego wpływu na jakość.

Cena promocyjna ze względu na uszkodzone opakowanie zewnętrzne

Produkt posiada gwarancję, jednak gwarancja ta nie obejmuje wad, które wymieniono w opisie.

Drugie zdjęcie przedstawia sprzedawany produkt.

Opis produktu

WELLA COLOR TOUCH 9/16 - Krem tonujący bez amoniaku

Sposób użycia:

Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku wyłącznie w salonach fryzjerskich. Color Touch należy używać wyłącznie z Emulsją Color Touch 1,9% lub 4%. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Uwaga:

Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Ważne jest aby fryzjer i klient postępowali zgodnie z poniższymi wskazówkami i ostrzeżeniami, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Środki ostrożności:

Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli:
- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa,
- skóra głowy jest podrażniona lub uszkodzona,
- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.

Alergia może wystąpić nieoczekiwanie. Należy przeprowadzić test wrażliwości skóry na 48 godzin przed użyciem produktu, na każdym kliencie, nawet jeśli wcześniej używał produktu do koloryzacji.
Jeśli podczas farbowania wystąpią następujące objawy:
- Swędzenie, wysypka lub uczucie pieczenia, należy natychmiast spłukać produkt letnią wodą i zakończyć użycie, gdyż może to być sygnał poważnej reakcji. Ponadto, włosy nie mogą być farbowane ponownie przed zasięgnięciem porady lekarza.
- W przypadku szybko rozwijających się dolegliwości w postaci wysypki, zawrotów głowy, mdłości, trudności w oddychaniu należy niezwłocznie zmyć produkt letnią wodą i natychmiast zasięgnąć porady lekarza.
- Jeśli bezpośrednio po farbowaniu lub kilka dni później wystąpi pieczenie skóry, wysypka, swędzenie oczu lub twarzy, zaczerwienienie lub zwiększona potliwość, wówczas należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.

Chronić oczy. Produkt zawiera składniki, które mogą spowodować poważne podrażnienie lub trwałe uszkodzenie oczu. Jeśli emulsja utleniająca lub mieszanka koloryzująca dostanie się do oczu, należy je natychmiast przepłukać dużą ilością letniej wody i zasięgnąć porady lekarza. Jeśli podczas aplikacji są noszone szkła kontaktowe i którykolwiek z produktów dostanie się do oczu, należy najpierw usunąć soczewki kontaktowe, a następnie natychmiast przepłukać oczy dużą ilością letniej wody i zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować produktu do farbowania brwi i rzęs. Nie wdychać i nie spożywać produktu. Używać rękawiczek ochronnych. Unikać kontaktu ze skórą. Nie przekraczać podanego czasu działania. Dokładnie spłukać włosy po użyciu produktu. Natychmiast zmyć wszelkie plamy na skórze i ubraniu. Emulsję aktywującą przechowywać z dala od źródeł ciepła i światła. Nie mieszać tej farby z innymi produktami. Nie pozostawiać mieszanki w zamkniętej butelce (butelka może ulec rozerwaniu), jeśli butelka była wykorzystywana do mieszania składników. Nie przetrzymywać resztek produktu. Nie stosować, jeśli włosy były wcześniej farbowane henną albo barwnikami zawierającymi sole metali. Przed koloryzacją usunąć z włosów i odłożyć na bok wszelkie metalowe przedmioty. Nie używać do mieszania metalowych miseczek ani mieszadełek. Intensywne pocenie się może powodować spływanie produktu i poplamienie ubrań. Chronić przed dziećmi.

*Niezależny dystrybutor: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k., ul. Wiśniowa 22, 62-052 Komorniki

2010000042205

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
farbowane
LINIA PRODUKTOWA
WELLA

Specyficzne kody

Nowy produkt